Duman | Kaan TanGöze | Ari Barokas | Batuhan MutLugiL | Cengiz BaysaL |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duman | Kaan TanGöze | Ari Barokas | Batuhan MutLugiL | Cengiz BaysaL |

| ResmiyeT aRAmaYAn TEk DuMAn ForuMu |

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

söz yetmese bile sewiorum..!

2 posters
YazarMesaj
_DumaN-KısS_
Üye
Üye
_DumaN-KısS_

söz yetmese bile sewiorum..! Empty
MesajKonu: söz yetmese bile sewiorum..!   söz yetmese bile sewiorum..! Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 7:51 pm

Seni seviyorum,
Çünkü her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana. Ben güne seninle başlıyorum ve her gün hayatı yeniden keşfediyorum…

Seni seviyorum,
Çünkü gökkuşağının her tonunu gölgede bırakan en parlak renksin sen. Her şey senin rengini taşıyor ve benim için ancak o zaman anlamlı oluyor.

Seni seviyorum,
Çünkü soğuk günlerde içimi ısıtan meltemsin. Sıcak günlerdeyse ferahlık veren kuzey rüzgarı. İliklerime işleyerek esiyorsun.

Seni seviyorum,
Çünkü her şeyde sen varsın. Nasıl olmayacaksın ki… Sanki sen doğduğumdan beri içimdeydin. Yüreğimin en derin köşesindeydin. Sanki ortaya çıkmak için beni bekliyordun.Ve ben ortada olduğunu fark edince hak ettiğin yere çıkardım seni.

Seni seviyorum,
Çünkü hep benimlesin. Seni görmem için yüzüne bakmam gerekmiyor. Gözümü kapatsam oradasın. Gördüğüm her yüz aslında sensin.

Seni seviyorum,
Çünkü gözlerinin içindeki binlerce yıldız, gecenin karanlığını delip geçiyor. Sen bana bakarken ben kendimi yıldızlara bakıyor gibi hissediyorum. O yıldızların parlaklığında kaybediyorum kendimi. Gözlerim kamaşıyor ama şikayetçi değilim aydınlığından. Güneş doğmasa, yıldızlar kaybolmasa diyorum, ama biliyorumki güneşim de sen olacaksın gecenin sonunda. Bu kez parlak, daha aydınlık çıkacaksın karşıma.

Seni seviyorum,
Çünkü saçların ellerimin arasında kayıp giderken, dünyadaki cenneti bulmuş gibi hissediyorum kendimi. Cennetin sahibi sensin ve biliyorum ki sadece izin verdiklerin girebilir o cennete. Ben o cennette kalmaya kararlıyım.

Seni seviyorum,
Çünkü her gülümseyişin içime yeniden yaşama sevinci dolduruyor. Her gülümseyişin, karamsarlığı yıkıyor, umutsuzluğu parçalıyor. Bir çiçek bahçesine çeviriyor çorak dünyayı. Çiçek dedim ya, bir çiçek adı verseydim sana papatya olurdun. Açışıyla dünyaya, insanlara baharın geldiğini müjdeleyen papatya… İddasız ama güzel. Güzel ama kibirsiz…

Seni seviyorum,
Çünkü, seni sevmeyi, sana dokunmayı, seni dinlemeyi, sana bakmayı, seni koklamayı, seninle paylaşmayı seviyorum. Seninle birlikte insana dair ne varsa
onları da seviyorum...

Söz yetmese bile seviyorum..!
DuMaNİST
Admin
Admin
DuMaNİST

söz yetmese bile sewiorum..! Empty
MesajKonu: Geri: söz yetmese bile sewiorum..!   söz yetmese bile sewiorum..! Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 8:26 pm

Söz yetmese bile seviyorum..!
baba laf Wink
http://kfan.forumonline.biz

söz yetmese bile sewiorum..!
1 sayfadaki 1 sayfası