Duman | Kaan TanGöze | Ari Barokas | Batuhan MutLugiL | Cengiz BaysaL |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duman | Kaan TanGöze | Ari Barokas | Batuhan MutLugiL | Cengiz BaysaL |

| ResmiyeT aRAmaYAn TEk DuMAn ForuMu |

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

össye hazırlanan genç..!

YazarMesaj
_DumaN-KısS_
Üye
Üye
_DumaN-KısS_

össye hazırlanan genç..! Empty
MesajKonu: össye hazırlanan genç..!   össye hazırlanan genç..! Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 12:43 am

yıl 2002 olaya konu olan genç kardeşimiz orta okul 1.sınıftan bu yana sürekli dersaneye gitmekte ve ailesini oğlumuz doktor olacak baskısı ile sürekli ders çalışan sosyal faaliyeti 0 ın altında olan bi genç...!!!!bu arkadaşımız 2002 de lise son sınıftayken çok fazla kendini testlere veriyor ve sene sonundaki öss sınavı için aşırı bir heycan içerisinde çalışıyor öle ki neredeyse tuvalete gitmeyi bile unutuyor ve ve ve o gün gelip çatıyor sınava girmek için gereken hazırlıkları yapıyor ve sınav salonundaki yerini alıyor bi gece önce heycandan uyuyamamış olmasına rağmen hala dinç bi şekilde ayakta duruyor ve kitapçıklar dağıtılıyor zil çalıyor ve sınav başlıyor kitapçığın ilk sayfasını açıyor sorulara bakıyor ve önce kısk bir sesle ''biri biliyorum' diyor sesi yükselmeye başlıyor ikiyide biliyorum ve daha yükseliyor üçüde biliyorum ve sınav salonunda ayağa kalkıp bağırmaya ve ankara misket oynamaya başlıyor dördüde biliyorum beşide biliyorum,onuda biliyorum ,bunuda biliyorum görevliler gelip çocuğu salondan çıkartıyor ve çocuk hastahaneye kaldırılıyor geçtiğimiz ay bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastahanesinden taburcu olan arkadaşımızın durumu gayet iyi ancak test sorusu görünce çıldırdığı söyleniyor...!!!!!!!!!!!!
(olay kesinlikle gerçektir)

not:Öğrenci Soykırım Sınavına HAYIR!

össye hazırlanan genç..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-